فیبروز ابرو تهران

میکروبلیدینگ سنتر ، بهترین میکروبلیدینگ تهران خدمات میکروبلیدینگ ابرو را با بیشترین ماندگاری و بالاترین کیفیت توسط متخصصین مجرب ارائه میدهد. میکروبلیدینگ ابرو شامل تزریق رنگدانه‌ها زیر پوست با استفاده از سوزن‌های بسیار نازک است، که باعث ایجاد ابروهای طبیعی و بدون نیاز به آرایش می‌شود. 

میکروبلیدینگ در تهران برای افرادی که ابروهای کم پشت یا خالی دارند و یا بنا به شرایطی دچار عیوب ابرو شدند، بسیار مناسب است. اگر از پرکردن روزانه ابروهایتان با مداد، ژل یا سایه‌های آرایشی خسته شدید، میکروبلیدینگ ابرو بهترین گزینه است. خدمات آرایش دائمی، به ویژه خدمات میکروبلیدینگ تهران برتری های بسیاری نسبت به روش‌های آرایش موقت دارد. این روش که ظرافت و فرم خاصی دارد برای افرادی که ابروهای طبیعی و نچرال می پسندند، بسیار مناسب است.

هدف ما از ارائه خدمات میکروبلیدینگ در تهران ، ایجاد فرم طبیعی ابروی مورد انتظار شماست. در بهترین مرکز میکروبلیدینگ تهران ، می‌توانند هر مدلی از ابرو را که مدنظرتان است، روی ابروهای شما اجرا میشود. با این حال، برای داشتن نتیجه‌ی با کیفیت، مهم است که پس از انجام میکروبلیدینگ، به مراقبت مناسب از پوست بپردازید. اگر قصد انجام میکروبلیدینگ ابرو را دارید، خدمات میکروبلیدینگ سنتر را حتما امتحان کنید . در ادامه با نحوه انجام میکروبلیدینگ و قیمت میکروبلیدینگ در تهران و مزایای آن آشنا خواهید شد.

نمایش ویدیو درباره بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران

بهترین میکروبلیدینگ تهران کجاست؟

همه خانمها دوست دارند ابروهای کم پشت و یا بد فرم خود را به بهترین شکل ممکن اصلاح کنند و ابروهای زیبایی داشته باشند. مراکز زیادی خدمات میکروبلیدینگ در تهران ارائه می دهند اما قطعا همه آنها کار با کیفیت و موردپسند شمارا ارائه نخواهند داد. پس باید نکات و موارد زیر را برای انتخاب بهترین میکروبلیدینگ تهران رعایت کنید:
تجهیزات و ابزارها: بهترین مرکز باید دارای تجهیزات مدرن و پیشرفته برای انجام میکروبلیدینگ باشد. این تجهیزات باید بروز و با کیفیت باشند تا از بهترین نتایج ممکن را ارائه دهند.
تخصص و تجربه: قطعا بهترین مرکز میکروبلیدینگ تهران باید متخصصین ماهر و خبره و با تجربه کافی در زمینه میکروبلیدینگ همکاری کنند تا قادر به ارائه خدمات با کیفیت و منحصر به فرد باشند.

برای رزر نوبت تماس بگیرید

بهداشت و سلامت: مرکز باید تمام نکات و توصیه‌های بهداشتی را رعایت کند تا سلامتی بیماران به خطر نیفتد. از جمله مواردی که باید مورد توجه قرار گیرد، استفاده از وسایل ضد عفونی، استریل بودن محیط و رعایت بهداشت دست‌ها است.

روش‌های درمانی مورد تائید: بهتر است مرکز از روش‌های درمانی که مورد تائید وزارت بهداشت هستند، استفاده نماید. این به شما اطمینان می‌دهد که فرآیند انجام شده در مرکز بهداشتی و بهداشتی استاندارد است.

در نهایت، قبل از تصمیم‌گیری برای مراجعه به یک مرکز میکروبلیدینگ، می‌توانید با مطالعه نظرات و تجربیات دیگران، مشاوره از افرادی که تجربه انجام میکروبلیدینگ را دارند، و مقایسه قیمت‌ها و خدمات مراکز مختلف، بهترین مرکز تخصصی میکروبلیدینگ در تهران را انتخاب نمایید.
در نظر داشته باشید فیبروز زیر مجموعه خدمات میکروبلدینگ است که در بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران انجام می شود.

آیا فیبروز ابرو درد دارد

خدمات میکروبلیدینگ تهران

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو روشی جدید و نیمه دائم آرایش و زیبایی ابرو هاست. به صورت دستی و با استفاده از سوزن ابزار مخصوص لا به لای ابروها هاشور و تار موی کاملا طبیعی ایجاد می کند.

بولد بروز

در بولد بروز خطوط ابرو منظم و قوس‌دار و هم‌جهت با تارهای ابرو ترسیم می‌شوند. بولد بروز برای کسانی که ابروهای خالی و نازکی دارند بهترین گزینه برای رفع نواقص ابروها است

لیفت بروز

در لیفت بروز ، ابرو ها به سمت بالا حالت داده می شوند و زیبایی بیشتری به ابروها میدهد. لیفت بروز، علاوه بر حالت دادن ابرو ها، آن ها را پر پشت تر نشان میدهد.

فیبروز تهران

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در تهران چقدر است؟

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در تهران با توجه به مکان، مرکز و کیفیت خدمات متفاوت مرکز میکروبلیدینگ متفاوت است. عوامل دیگری نیز مانند تجربه و مهارت تکنسین میکروبلیدینگ در قیمت میکروبلیدینگ ابرو ۱۴۰۳ هر شهر تأثیرگذار خواهد بود.

مرکز میکروبلیدینگ مجهز تر با متخصصان ماهر، قیمت میکرو ابرو در تهران نیز افزایش پیدا می کند. پس از انجام میکرو ابرو نیز باید برای جلسه ترمیم به مرکز میکروبلیدینگ مجدد مراجعه کنید. در برخی از مراکز هزینه ترمیم میکرو ابرو ، جداگانه محاسبه می شود. مرکز میکرو ابرو در تهران با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خدمات زیبایی ابرو را ارائه می دهد.

با این حال با مراجعه یا تماس با میکروبلیدینگ سنتر و استعلام قیمت، قیمت دقیق را بدست آورید و با توجه به نیازها و بودجه خود تصمیم‌گیری کنید.

نمونه کارهای مرکز میکروبلیدینگ تهران

چرا میکروبلیدینگ در تهران ؟

میکروبلیدینگ ابرو یک فرایند زیبایی موقت است که به شما این امکان را می‌دهد تا شکل و جهت ابروهای خود را بهبود دهید. فواید میکروبلیدینگ ابرو  :

بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران
بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو

مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو است ضمن کمک به ترمیم پوست از بدفرم و خراب شدن رنگ دانه ها جلوگیری کند. در واقع هر چه مراقبت های بیش تری انجام دهید، ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو افزایش پیدا خواهد کرد.

صبور باشید 4 تا 6 هفته زمان لازم است تا بهبودی کامل حاصل شود؛ پس صبور باشید.
حداقل تا 10 روز از مرطوب شدن ابروها خودداری کنید؛ هنگام حمام، از تماس ابروها با اب جلوگیری کنید.
حداقل یک هفته از لوازم آرایشی استفاده نکنید تا از رسوب کردن رنگدانه هایی که در برش‌های کم‌عمق پوست هستند ، جلوگیری شود.

برای مراقبت‌های بعد از میکروبلیدینگ ابرو ، هر پماد یا داروی درمانی که متخصص میکروبلیدینگ معرفی کرده است را طبق دستورالعمل استفاده نمایید.

میکروبلیدینگ ابرو چقدر دردناک است؟

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو می تواند تا حدودی دردناک باشد، سطح دردی که ممکن است احساس کنید به تحمل درد طبیعی خودتان بستگی دارد. اما متخصص میکرودابروی شما قبل از شروع، یک ژل بی‌حس‌کننده را به ابروهای شما میزند تا کمتر احساس درد کنید.

اما به طور کلی میتوان درد میکروبلیدینگ را به خراش گربه تشبیه کرد و در مقیاس موچین کردن ابروها است. درد میکروبلیدینگ ابرو شاید ناراحت کننده باشد اما قابل تحمل است و جای هیچ نگرانی نیست.

میکروبلیدینگ چقدر دوام دارد؟

میکروبلیدینگ روی ابرو شما بسته به نوع پوست تان می تواند بین یک تا سه سال دوام بیاورد (انواع پوست های چرب زودتر محو می شوند). طی یک سال، احتمالاً متوجه محو شدن آن خواهید شد، اما میکروبلیدینگ ابرو شما کاملا از بین نخواهد رفت. با این حال تا سه سال، می توانید انتظار داشته باشید که میکروبلیدینگ هنوز قابل تشخیص باشد. با این حال، ترمیم مداوم می تواند به ابروهای میکرو شده شما کمک کند تا در طول سال ها کاملا سالم و بدون عیب به نظر برسند.

اگر شما هم ابروهای باریک و یا کم پشتی دارید می توانید خدمات بهترین میکروبلیدینگ تهران را امتحان کنید. قبل از انجام میکروبلیدینگ با مراحل انجام آن آشنا شوید. در نظر داشته باشید که کیفیت و دقت مراحل زیر به مهارت و تجربه تکنسین دارد.

قیمت میکروبلیدینگ ابرو ۱۴۰۳ چقدر است؟

در مشخص کردن قیمت میکروبلیدینگ ابرو عوامل مختلفی تاثیرگذارند. کیفیت و برند رنگ مورد استفاده ، مهارت و تجربه تکنسین میکروبلیدینگ ، لوکیشن سالن و موارد دیگر در قیمت میکروبلیدینگ تاثیرگذارند. در بیشتر مواقع قیمت میکرو ابرو در تهران بیشتر از شهرستان های دیگر است اما نباید مهارت و تخصص متخصص را نباید نادیده گرفت.
میکروبلیدینگ ابرو جز خدمات تخصصی و حرفه ای محسوب می شود و به دلیل حساسیتی که دارد و با زیبایی چهره در ارتباط است هزینه بالایی دارد. در صورتی این خدمات را توسط یک متخصص کاربلد و ماهر در مرکز تخصصی انجام شود که تمامی فاکتورهای لازم را رعایت و از تجهیزات با کیفیت و بهداشتی استفاده کند ارزش هزینه کردن را دارد. در هر صورت برای دریافت خروجی مورد پسند و با کیفیت نباید فقط هزینه را مدنظر قرار دهید.

بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران کیست؟

فردی که به عنوان بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران برای شما خدمات میکروبلیدینگ انجام می دهد باید مهارت و دقت کافی داشته باشد تا با تمرکز کامل و تسلط خطوطی کاملا طبیعی و زیبا ایجاد کند و توانایی کنترل حرکات دست خود و بدون لرزش را داشته باشد تا خروجی کار همان باشد که مشتری می پسندد. مسلما کسی که به عنوان بهترین میکروبلیدینگ شناخته می شود خدمات با کیفیتی هم ارائه می دهد. ممکن است هر فردی با هر نوع ابرویی برای میکرو ابرو مراجعه کند به همین دلیل میکروبلیدینگ کار باید بتواند بهترین خدمات را با توجه به مدل ابرو و نوع پوست انجام دهد. شما هم برای صرفه جویی در هزینه و زمان و از همه مهمتر حفظ سلامت و زیبایی ابروهای خود با تحقیق و بررسی کامل بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران را انتخاب کنید.

مراحل پوسته ریزی میکروبلیدینگ بعد از انجام میکرو ابرو

پوسته ریزی بعد از میکروبلیدینگ و پوسته شدن ابروها در روزهای 5 تا 7 روز در روند بهبودی اتفاق می افتد و ابروها ممکن است تکه تکه به نظر برسند اما این روند کاملا طبیعی است. در این مرحله نباید به ابروهای خود دست بزنید چون موجب ریزش رنگ ابروها خواهد شد و اختلال در روند بهبودی ایجاد می کند. 

پوسته شدن ابروها بعد از میکرو ابرو کاملا طبیعی است و یکی از مراحل ترمیم ابروها محسوب می شود و جای هیچ نگرانی نیست چون پوست ابروها در حال ترمیم شدن است. شاید دلیل پوسته شدن ابروها برای شما مهم باشد پس باید گفت زمانی که میکروبلیدینگ ابرو انجام می دهید زخم های سطحی روی پوست ایجاد می شود و پس از اتمام کار در روند بهبود ابروها برای ترمیم شدن و جایگزین شدن پوست جدید حالت پوسته شدن را در ابروها مشاهده خواهید کرد.
روند بهبود ابروها و پوسته ریزی ابرو در هر فرد متفاوت است چرا که به نوع پوست شما بستگی دارد و مقایسه روند بهبود با دیگر افراد منطقی نیست. در صورتی که مراقبت های پس از میکروبلیدینگ را به درستی انجام دهید پوسته ریزی ابروها اتفاق نخواهد افتاد و یا کمتر خواهد شد. از پمادهایی که توصیه می شود حتما استفاده نمایید . از شنا کردن و خیس کردن ابروهای میکرو شده خودداری کنید. از دست زدن به پوسته ها در حین ترمیم ابروها خودداری کنید این کار موجب افزایش ماندگاری رنگ ابروها و بهبودی خواهد شد.

ترمیم میکروبلیدینگ ابرو

اول به تعریف میکروبلیدینگ از وب سایت دیجی استایل می پردازیم :

“میکروبلیدینگ یک روش زیبایی نیمه‌دائمی برای پر کردن و تغییر شکل ابروهای شما است. در این روش از تیغه‌های دستی متشکل از ۱۰ تا ۱۲ سوزن برای ایجاد برش‌های ریز در پوست استفاده می‌شود که رنگدانه‌ها در این برش‌های ریز رسوب می‌کنند. شکل تیغه‌ها به شکلی طراحی شده که جلوه‌ای طبیعی و واقعی به خطوط کشیده شده بدهد، درست مانند موهای واقعی ابرو.”

بعد از انجام میکروبلیدینگ و در مدت زمان بهبود ابروها ممکن است ابروها کمرنگ شده یا مقداری از رنگ ابروها دچار ریزش شوند که کاملا طبیعی است و برای اصلاح آن و تکمیل فرایند کار جلسه ترمیم لازم است. جلسه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو4 تا 6 هفته پس از انجام میکرو ابرو برای افزایش ماندگاری میکرو اصلاح فرم و پر کردن نواحی که دچار ریزش شده است ، انجام میشود.
بعد از میکرو ابرو تا زمان بهبود زخم ها و تثبیت رنگ زیر پوست ممکن است ابروها پوسته پوسته شوند و یا کمی تیره تر به نظر برسند که جای هیچ نگرانی نیست و این روند طبیعی بهبود پس از میکرو ابرو است و پس از مدتی رنگ ابروها به رنگ مدنظر شما تبدیل خواهد شد. می‌توان گفت با انجام نکات مراقبتی بعد از میکروبلیدینگ ابرو 10 روز زمان لازم است تا بهبود کامل میکروبلیدینگ ابرو حاصل شود. اما حتما برای تکمیل کیفیت کار و افزایش ماندگاری و تراکم میکرو ابرو، یک جلسه ترمیم میکرو ابرو ضروری است و مطابق تاریخ ذکر شده توسط تکنسین جهت ترمیم باید مراجعه شود.
در جلسه ترمیم میکرو ابرو پیگمنتر مجددا به طور کامل و با دقت میکرو ابرو را روی پوست تکرار می کند تا فرم اولیه اصلاح و تمامی نواحی ابرو پوشش داده شود و جزئیات بیشتری به ابروها اضافه می شود. تمامی بخش های ابرو که کمرنگ یا دچار ریزش رنگ شده اند، با رنگدانه‌ پر خواهد شد.
شما می‌توانید با مشاهده نمونه کارهای میکرو ابرو پس از جلسات ترمیم ابرو در مرکز تخصصی میکروبلیدینگ در تهران با خیال راحت میکرو ابرو خود را به میکروبلیدینگ سنتر بسپارید و ابروهای زیبا تحویل بگیرد.

مراحل انجام میکروبلیدینگ ابرو در تهران

طراحی مدل ابروقبل از شروع میکرو ابرو باید مدل ابرو با دقت کامل و تایید مشتری طراحی شود. مدل ابرو مطابق با سلیقه ، فرم چهره و شرایط مشتری طرحی میشود.
قرینه سازی ابروپس از طراحی مدل ابرو با ابزار مربوطه قرینه سازی ابروها انجام میشود تا هر دو ابرو فرم یکسانی داشته باشند و میکرو ابرو به بهترین شکل انجام شود.
انجام میکرو ابروپس از اتمام طراحی مدل و قرینه سازی ابروها با ابزار ، خطوط میکرو به وسیله قلم و فشار دست شروع خواهد شد تا خطوط ظریف مانند خراش روی پوست ایجاد شود و فرم ابرو را اصلاح کند. خطوط کاملا ظریف و مشابه تارهای طبیعی ابرو کشیده میشوند.
تزریق رنگ دانه ها به ابرودر مرحله میکروبلیدینگ ابروخراش های ظریفی که تارهای مشابه ابرو را ایجاد کردند باید با رنگدانه ها پر شوند تا خطوط رنگی روی ابرو ایجاد شوند. کل خطوط ایجاد شده با رنگدانه مخصوص میکروبلیدینگ پوشش داده میشود و پس از مدتی اضافه رنگ ها خیلی آرام پاک میشوند و خطوط منظم و زیبا ظاهر میشوند.

مراحل میکروبلیدینگ تا ترمیم

در این قسمت به شرح مراحل میکروبلیدینگ تا مرحله ترمیم می‌پردازم:

بررسی های اولیه:

در این مرحله پوست و ابروها بررسی می‌شوند تا وضعیت موجود و نوع پوست ارزیابی شود. مشخص می‌شود که آیا فرد برای انجام میکروبلیدینگ مناسب است یا نه.

آماده‌سازی پوست:

در این مرحله موهای اضافی از ناحیه ابروها پاک می‌شوند. پوست با استفاده از محلول‌های ضدعفونی‌کننده آماده‌سازی می‌شود.

طراحی ابرو:

طرح ابروها بر اساس فرم چهره فرد و سلیقه وی تعیین می‌شود. این مرحله بسیار حساس و دقیق است. و باید با دقت و ظرافت تمام انجام شود.

انجام میکروبلیدینگ:

در این مرحله با استفاده از یک دستگاه مخصوص، خراش های مانند تارهای طبیعی ابرو ایجاد می شوند و پس از آن رنگ‌دانه‌ها به لایه‌های بالایی پوست تزریق می‌شوند. این مرحله چند بار تکرار می‌شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

مراقبت پس از میکروبلیدینگ:

پس از انجام میکروبلیدینگ، پوست به مدت چند روز ملتهب و قرمز خواهد بود.در این مدت باید مراقبت‌های خاصی از پوست صورت گیرد.

ترمیم ابروها پس از میکروبلیدینگ:

در این مدت ممکن است ابروها پوسته پوسته شوند چون پوست نیاز به ترمیم دارد و حتی ممکن است ریزش رنگ نیز مشاهده شود. پس از گذشت 4 تا 6 هفته نیاز به ترمیم برخی نواحی ابروها است. در این مرحله، مجددا میکروبلیدینگ روی ابروها انجام می‌شود تا نتیجه نهایی بهبود یابد.

در مجموع، فرایند میکروبلیدینگ شامل مراحل مختلفی است که باید با دقت و مهارت انجام شوند تا نتیجه مطلوبی حاصل شود. همچنین مراقبت‌های پس از درمان نیز بسیار مهم هستند.

مراحل میکروبلیدینگ تا ترمیم

لیست کامل لوازم میکروبلیدینگ

برای انجام خدمات میکروبلیدینگ ابرو، لوازم زیر مورد نیاز است:

قلم میکروبلیدینگ (Microblading Pen): این قلم به عنوان ابزار اصلی استفاده می‌شود. قلم میکروبلیدینگ معمولاً غیر برقی است و با استفاده از آن تارهای ابرو روی پوست کشیده می‌شود. همچنین، قلم‌های برقی و چندکاره نیز برای این منظور موجود هستند.

مواد بی حسی (Numbing Agents): این مواد برای راحتی مشتری در طول فرایند طراحی و تغییر فرم ابرو استفاده می‌شوند. قبل از شروع کار، باید نحوه استفاده و میزان استفاده از این مواد را آموزش ببینید.

میکروبراش (Microbrush): برای پخش رنگ، پاک کردن تار ابرو و ترکیب کردن رنگ، از میکروبراش استفاده می‌شود. با توجه به ظرافت کار میکروبلیدینگ، سر باریک براش بسیار کاربردی خواهد بود.

سوزن سرکج (Microblading Needles): این ابزار جایگزین تیغه است و برای وارد کردن رنگ به پوست ابرو استفاده می‌شود. سوزن سرکج، رنگ را از طریق شیارهای ایجاد شده وارد پوست می‌کند.

لوازم بهداشتی: نیز به لوازم بهداشتی نظیر پد الکلی برای ضدعفونی و دستکش‌های یکبار مصرف نیاز است. این لوازم برای حفظ استانداردهای بهداشتی و جلوگیری از عفونت استفاده می‌شوند.

موارد بالا تنها لیستی از لوازم مورد نیاز برای انجام میکروبلیدینگ ابرو است. برای اطمینان از استاندارد بودن لوازم، می‌توانید نظرات و تجربیات کاربران در مورد میکروبلیدینگ ابرو و دستگاه‌های مورد استفاده را مطالعه کنید.

بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران کجاست؟

بسیاری از افراد زمانی که پای انجام کارهای زیبایی به میان می آید دغدغه پیدا کردن بهترین مرکز تخصصی میکروبلیدینگ در تهران را دارند که با اطمینان کامل از خدمات حرفه ای و با کیفیت بهره مند شوند. تمامی توضیحات فوق به شما کمک می کند تا انتخاب بهترين مركز میکروبلدینگ ابرو در تهران برای شما آسان شود و راحت تر تصمیم بگیرید. حق هر زیباجویی نگرانی برای زیبایی پس از انجام میکروبلیدینگ است بنابراین با انتخاب درست از نارضایتی و عوارض جبران ناپذیری که برای بسیاری از افرادی که به مراکز مختلف خدمات میکروبلندینگ ابرو مراجعه می کنند رخ میدهد ، جلوگیری کنید. پس مهم است تا قبل از هرگونه اقدام جهت انجام میکروبلیدینگ در تهران باید از انتخاب مرکز میکروبلدینگ اطمینان حاصل کنید از نگرانی ها خلاص شوید.

مرکز تخصصی میکروبلیدینگ در تهران
مهارت در انجام خدمات میکرو ابرو با مشاهده نمونه کارها و حتی مراجعه حضوری به مرکز و شنیدن نظرات مشتریان و مراجعه کنندگان تا حدودی اثبات خواهد شد. اما به هرحال تصمیم عجولانه می تواند به ضرر شما و زیبایی چهره تان تمام شود. میکروبلیدینگ سنتر با مدیریت استاد فروزان اسلامی با آخرین متدهای روز میکرو ابرو و با استفاده از ابزار ها و مواد درجه یک و اورجینال ، تضمین بیشترین ماندگاری و بهترین نتیجه در پایان کار همواره رضایت مشتریان را در رزومه خود ثبت کرده است.

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو با مراقبت های بعد از انجام میکرو ارتباط مستقیم دارد. هر چقدر بهتر از ابروهای خود مراقبت کنید ماندگاری آن بالاتر خواهد رفت. البته به صورت کلی میکروبلیدینگ ابرو تا 2 سال دوام دارد. ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو با توجه به نوع رنگ ، تیره یا روشن بودن رنگ ، میزان نفوذ رنگ در پوست و تجهیزاتی که برای اجرای آن استفاده می شود ، متفاوت خواهد بود. در صورتی کیفیت رنگ بالا باشد و مراقبت های بعد از میکرو ابرو به درستی انجام شود تا حداکثر زمان نرمال خود و در برخی موارد بیشتر نیز ماندگاری خواهد داشت. با ماندگاری بالای آن حداقل 2 سال از آرایش ابروهای خود با مداد و سایر لوازم آرایشی راحت خواهید شد.
شاید ماندگاری بالای میکرو ابرو مزیت به نظر برسد اما در صورتی که به درستی اجرا نشود و نتیجه حاصل شده با رضایت مراجعه کننده همراه نباشد ، مشتری مجبور خواهد شد تا مدت زیادی ابروهایی که دوست ندارد را تحمل کند. زیبایی ابروها نقش مهمی در چهره فرد دارد بنابراین در انتخاب متخصص و تکنسین ماهر دقت کنید و عجله ای در انجام کار نداشته باشید.

چه کسانی کاندیدای خوبی برای میکروبلیدینگ هستند؟

یک کاندیدای خوب برای میکروبلیدینگ لزوماً بر اساس میزان کم موهای ابروی شما نیست، بلکه بیشتر بر اساس نوع پوست شما است. آیا پوست تان واکنش پذیر و حساس است؟ آیا کراتوز پیلاریس روی پیشانی خود دارید؟ آیا در حال حاضر یا به طور مداوم با جوش یا آکنه کیستیک در اطراف ابروهای خود سروکار دارید؟

در این صورت ممکن است در حال حاضر کاندیدای خوبی نباشید، زیرا میکروبلیدینگ در ابتدا باعث ایجاد التهاب می شود که می تواند شرایط پوستی را تشدید کند و بر روند بهبودی شما تأثیر بگذارد. چربی می‌تواند باعث محو شدن سریع‌تر میکروبلیدینگ شود، بنابراین اگر پوست شما چرب باشد، میکرو ابرو ماندگاری کمتری روی ابروهای شما خواهد داشت.
بسیاری از متخصصین به بیمارانی که پوست حساسی دارند، یا مستعد آلرژی با سایر مواد موضعی هستند، برای انجام میکروبلیدینگ هشدار می دهند. اگر بلافاصله پس از انجام میکرو ابرو واکنشی رخ داد، در اسرع وقت به متخصص پوست مراجعه کنید تا دارو مناسب را برای کاهش علائم و جلوگیری از آسیب رساندن به میکرو شما تجویز کند، پس از آن با تاتوکار خود تماس بگیرید و او را از واکنش خود مطلع کنید.

همچنین متخصصین میکروبلیدینگ ابرو برای جلوگیری از خطرات عفونت، مشتریان باردار یا شیرده را میکروبلیدینگ نمی کنند. ابتدا با پزشک خود مشورت کنید و شش هفته پس از زایمان و قطع شیردهی جهت رزرو نوبت اقدام کنید.

خدمات میکروبلیدینگ ابرو در میکروبلیدینگ سنتر

انتخاب یک مرکز مناسب برای انجام خدمات میکروبلیدینگ در تهران ، مهم ترین قدمی است که باید با دقت انجام شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود. باید مراکزی را اولویت قرار دهید که از متریال با کیفیت بالا استفاده می کنند و از پیگمنترها و متخصصین حرفه ای با رعایت بهداشت بهره مند هستند . همیشه تنها توجه به قیمت میکروبلیدینگ ابرو در تهران کافی نیست چرا که پای زیبایی صورت شما در میان است که بسیار حائز اهمیت است و بهترین گزینه انتخاب مرکزی با خدمات با کیفیت و قیمت معقول در تهران است. شما با مراجعه به میکروبلیدینگ سنتر ومقایسه کیفیت کار و خدمات با دیگر مراکز حتی در شهرهای دیگر، اطمینان کافی از کیفیت بالای کار را بدست خواهید آورد.

میکروبلیدینگ سنتر سالن زیبایی و مرکز تخصصی میکروبلیدینگ در تهران با بیش از ده سال سابقه درخشان و رضایت مندی مراجعه کنندگان و همچنین برگزارکننده دوره های آموزش میکروبلیدینگ در تهران است. میکروبلیدینگ سنتر با ارائه خدمات کاملی از قبیل میکروبلیدینگ ، فیبروز ابرو ، بن مژه ، رژ لب دائم ، خط چشم دائم در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن در تهران و بسیاری خدمات دیگر تا کنون رضایت بسیاری از عزیزان تهرانی و شهر های دیگر را جلب کرده است. بدون شک با مراجعه به میکروبلیدینگ سنتر شما نیز زیباتر خواهید شد و به کیفیت خدمات این مرکز پی خواهید برد.

سوالات متداول میکروبلیدینگ

1بعد از میکرو ابرو تا چند روز پماد بزنیم ؟

 ۳روز تا ۱۴ روز بعد از میکرو باید پماد استفاده شود و این مدت زمان با توجه به هر شخص و بهبود زخم متفاوت است. 

2میکرو ابرو بعد از چند روز طبیعی میشه ؟

پس از انجام میکروبلیدینگ ابرو بین دو تا چهار هفته طول می کشد تا فرم ابروها طبیعی شود. نوع پوست، میزان و شدت میکروبلیدینگ، استفاده از محصولات مراقبتی و عملکرد بدن شما در بهبودی در این امر تاثیرگذار استو

3چند روز بعد میکرو بریم حموم ؟

بعد از انجام میکروبلیدینگ ابرو، حداقل تا 3 روز از شستشوی کامل صورت و دوش گرفتن پرهیز کنید. بهتر است تا زخم‌های روی سطح پوست بهبود یابند حمام نروید.

4آیا میکروبلیدینگ پاک میشود؟

ماندگاری میکروبلیدینگ 1 تا 3 سال است. استفاده از مواد با کیفیت، مهارت پیگمنتر،نوع پوست شما در میزان ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو تاثیرگذار است. در صورت پاک شدن میکرو ابرو نیز می توانید جهت ترمیم مراجعه کنید.

5آیا میکروبلیدینگ باعث ریزش ابرو میشود؟

در حالت کلی میکروبلیدینگ ابرو موجب ریزش ابرو نمی شود اما خراش گاهی اوقات شدت آسیب خراش های ایجاد شده در ابرو و استفاده از مواد غیراستاندارد و ... می تواند موجب بروز ریزش در ابروها شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *