میکروبلیدینگ تهران

بهترین میکروبلیدینگ در تهران در مرکز تخصصی میکروبلیدینگ 

میکروبلیدینگ سنتر ، بهترین میکروبلیدینگ تهران خدمات میکروبلیدینگ ابرو را با بیشترین ماندگاری و بالاترین کیفیت توسط متخصصین مجرب ارائه میدهد. میکروبلیدینگ ابرو شامل تزریق رنگدانه‌ها زیر پوست با استفاده از سوزن‌های بسیار نازک است، که باعث ایجاد ابروهای طبیعی و بدون نیاز به آرایش می‌شود.

این روش برای افرادی که ابروهای کم پشت یا خالی دارند، بسیار مناسب است. اگر از پرکردن روزانه ابروهایتان با مداد، ژل یا سایه‌های آرایشی خسته شده‌اید، میکروبلیدینگ بهترین گزینه است. خدمات آرایش دائمی، به ویژه خدمات میکروبلیدینگ تهران برتری های بسیاری نسبت به روش‌های آرایش موقت دارد. این روش ظرافت و الگوهای خاصی دارد و برای افرادی که ابروهای طبیعی و نچرال می‌خواهند، بسیار مناسب است.

هدف ما از ارائه خدمات میکروبلیدینگ در تهران ، ایجاد فرم طبیعی ابروی مورد انتظار شماست. در بهترین مرکز میکروبلیدینگ، می‌توانند هر مدلی از ابرو را که مدنظرتان است، روی ابروهای شما اجرا میشود. با این حال، برای داشتن نتیجه‌ی با کیفیت، مهم است که پس از انجام میکروبلیدینگ، به مراقبت مناسب از پوست بپردازید. اگر قصد انجام میکروبلیدینگ ابرو را دارید، خدمات میکروبلیدینگسنتر را حتما امتحان کنید . در ادامه با نحوه انجام میکروبلیدینگ و قیمت میکروبلیدینگ در تهران و مزایای آن آشنا خواهید شد.

نمایش ویدیو درباره بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران

بهترین میکروبلیدینگ تهران کجاست؟

همه خانمها دوست دارند ابروهای کم پشت و یا بد فرم خود را به بهترین شکل ممکن اصلاح کنند و ابروهای زیبایی داشته باشند. مراکز زیادی خدمات میکروبلیدینگ در تهران ارائه می دهند اما قطعا همه آنها کار با کیفیت و موردپسند شمارا ارائه نخواهند داد. پس باید نکات و موارد زیر را برای انتخاب بهترین میکروبلیدینگ تهران رعایت کنید:
تجهیزات و ابزارها: بهترین مرکز باید دارای تجهیزات مدرن و پیشرفته برای انجام میکروبلیدینگ باشد. این تجهیزات باید بروز و با کیفیت باشند تا از بهترین نتایج ممکن را ارائه دهند.
تخصص و تجربه: قطعا بهترین مرکز میکروبلیدینگ تهران باید متخصصین ماهر و خبره و با تجربه کافی در زمینه میکروبلیدینگ همکاری کنند تا قادر به ارائه خدمات با کیفیت و منحصر به فرد باشند.

برای رزر نوبت تماس بگیرید

بهداشت و سلامت: مرکز باید تمام نکات و توصیه‌های بهداشتی را رعایت کند تا سلامتی بیماران به خطر نیفتد. از جمله مواردی که باید مورد توجه قرار گیرد، استفاده از وسایل ضد عفونی، استریل بودن محیط و رعایت بهداشت دست‌ها است.

روش‌های درمانی مورد تائید: بهتر است مرکز از روش‌های درمانی که مورد تائید وزارت بهداشت هستند، استفاده نماید. این به شما اطمینان می‌دهد که فرآیند انجام شده در مرکز بهداشتی و بهداشتی استاندارد است.

در نهایت، قبل از تصمیم‌گیری برای مراجعه به یک مرکز میکروبلیدینگ، می‌توانید با مطالعه نظرات و تجربیات دیگران، مشاوره از افرادی که تجربه انجام میکروبلیدینگ را دارند، و مقایسه قیمت‌ها و خدمات مراکز مختلف، بهترین مرکز تخصصی میکروبلیدینگ در تهران را انتخاب نمایید.
در نظر داشته باشید فیبروز زیر مجموعه خدمات میکروبلدینگ است که در بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران انجام می شود.

فیبروز ابرو تهران

خدمات میکروبلیدینگ تهران

بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو روشی جدید و نیمه دائم آرایش و زیبایی ابرو هاست. به صورت دستی و با استفاده از سوزن ابزار مخصوص لا به لای ابروها هاشور و تار موی کاملا طبیعی ایجاد می کند.

بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران

بولد بروز

در بولد بروز خطوط ابرو منظم و قوس‌دار و هم‌جهت با تارهای ابرو ترسیم می‌شوند. بولد بروز برای کسانی که ابروهای خالی و نازکی دارند بهترین گزینه برای رفع نواقص ابروها است

بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران

لیفت بروز

در لیفت بروز ، ابرو ها به سمت بالا حالت داده می شوند و زیبایی بیشتری به ابروها میدهد. لیفت بروز، علاوه بر حالت دادن ابرو ها، آن ها را پر پشت تر نشان میدهد.

فیبروز تهران

قیمت میکروبلیدینگ در تهران

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در تهران با توجه به مکان، مرکز و کیفیت خدمات متفاوت مرکز میکروبلیدینگ متفاوت است. عوامل دیگری نیز مانند تجربه و مهارت تکنسین میکروبلیدینگ در قیمت میکروبلیدینگ در تهران یا هر شهر دیگری تأثیرگذار خواهد بود.

مرکز میکروبلیدینگ مجهز تر با متخصصان ماهر، قیمت میکرو ابرو در تهران نیز افزایش پیدا می کند. پس از انجام میکرو ابرو نیز باید برای جلسه ترمیم به مرکز میکروبلیدینگ مجدد مراجعه کنید. در برخی از مراکز هزینه ترمیم میکرو ابرو ، جداگانه محاسبه می شود. مرکز میکرو ابرو در تهران با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خدمات زیبایی ابرو را ارائه می دهد.

با این حال با مراجعه یا تماس با میکروبلیدینگ سنتر و استعلام قیمت، قیمت دقیق را بدست آورید و با توجه به نیازها و بودجه خود تصمیم‌گیری کنید.

نمونه کارهای میکروبلیدینگ تهران

چرا میکروبلیدینگ در تهران ؟

میکروبلیدینگ یک فرایند زیبایی موقت است که به شما این امکان را می‌دهد تا شکل و جهت ابروهای خود را بهبود دهید :

بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران
بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران

مراقیبت های بعد از میکروبلیدینگ

مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو است ضمن کمک به ترمیم پوست از بدفرم و خراب شدن رنگ دانه ها جلوگیری کند. در واقع هر چه مراقبت های بیش تری انجام دهید، ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو شمت افزایش پیدا خواهد کرد.

صبور باشید 4 تا 6 هفته زمان لازم است تا بهبودی کامل حاصل شود؛ پس صبور باشید.
حداقل تا 10 روز از مرطوب شدن ابروها خودداری کنید؛ هنگام حمام، از تماس ابروها با اب جلوگیری کنید.
حداقل یک هفته از لوازم آرایشی استفاده نکنید تا از رسوب کردن رنگدانه هایی که در برش‌های کم‌عمق پوست هستند ، جلوگیری شود.

برای مراقبت‌های بعد از میکروبلیدینگ ابرو، هر پماد یا داروی درمانی که متخصص میکروبلیدینگ معرفی کرده است را طبق دستورالعمل استفاده نمایید.

میکروبلیدینگ ابرو چقدر دردناک است؟

میکروبلیدینگ ابرو می تواند تا حدودی دردناک باشد، سطح دردی که ممکن است احساس کنید به تحمل درد طبیعی خودتان بستگی دارد. اما متخصص میکرودابروی شما قبل از شروع، یک ژل بی‌حس‌کننده را به ابروهای شما میزند تا کمتر احساس درد کنید.

اما به طور کلی میتوان درد میکروبلیدینگ را به خراش گربه تشبیه کرد و در مقیاس موچین کردن ابروها است. درد میکروبلیدینگ ابرو شاید ناراحت کننده باشد اما قابل تحمل است و جای هیچ نگرانی نیست.

میکروبلیدینگ چقدر دوام دارد؟

میکروبلیدینگ روی ابرو شما بسته به نوع پوست تان می تواند بین یک تا سه سال دوام بیاورد (انواع پوست های چرب زودتر محو می شوند). طی یک سال، احتمالاً متوجه محو شدن آن خواهید شد، اما میکروبلیدینگ ابرو شما کاملا از بین نخواهد رفت. با این حال تا سه سال، می توانید انتظار داشته باشید که میکروبلیدینگ هنوز قابل تشخیص باشد. با این حال، ترمیم مداوم می تواند به ابروهای میکرو شده شما کمک کند تا در طول سال ها کاملا سالم و بدون عیب به نظر برسند.

اگر شما هم ابروهای باریک و یا کم پشتی دارید می توانید خدمات بهترین میکروبلیدینگ تهران را امتحان کنید. قبل از انجام میکروبلیدینگ با مراحل انجام آن آشنا شوید. در نظر داشته باشید که کیفیت و دقت مراحل زیر به مهارت و تجربه تکنسین دارد.

علت پوسته ریزی ابرو بعد از انجام میکروبلیدینگ ابرو

پوسته شدن ابروها بعد از میکرو ابرو کاملا طبیعی است و یکی از مراحل ترمیم ابروها محسوب می شود و جای هیچ نگرانی نیست چون پوست ابروها در حال ترمیم شدن است. شاید دلیل پوسته شدن ابروها برای شما مهم باشد پس باید گفت زمانی که میکروبلیدینگ ابرو انجام می دهید زخم های سطحی روی پوست ایجاد می شود و پس از اتمام کار در روند بهبود ابروها برای ترمیم شدن و جایگزین شدن پوست جدید حالت پوسته شدن را در ابروها مشاهده خواهید کرد.
روند بهبود ابروها و پوسته ریزی ابرو در هر فرد متفاوت است چرا که به نوع پوست شما بستگی دارد و مقایسه روند بهبود با دیگر افراد منطقی نیست. در صورتی که مراقبت های پس از میکروبلیدینگ را به درستی انجام دهید پوسته ریزی ابروها اتفاق نخواهد افتاد و یا کمتر خواهد شد. از پمادهایی که توصیه می شود حتما استفاده نمایید . از شنا کردن و خیس کردن ابروهای میکرو شده خودداری کنید. از دست زدن به پوسته ها در حین ترمیم ابروها خودداری کنید این کار موجب افزایش ماندگاری رنگ ابروها و بهبودی خواهد شد.

میکروبلیدینگ ابرو در تهران

ترمیم میکروبلیدینگ ابرو

اول به تعریف میکروبلیدینگ از وب سایت دیجی استایل می پردازیم :

“میکروبلیدینگ یک روش زیبایی نیمه‌دائمی برای پر کردن و تغییر شکل ابروهای شما است. در این روش از تیغه‌های دستی متشکل از ۱۰ تا ۱۲ سوزن برای ایجاد برش‌های ریز در پوست استفاده می‌شود که رنگدانه‌ها در این برش‌های ریز رسوب می‌کنند. شکل تیغه‌ها به شکلی طراحی شده که جلوه‌ای طبیعی و واقعی به خطوط کشیده شده بدهد، درست مانند موهای واقعی ابرو.”

بعد از انجام میکروبلیدینگ و در مدت زمان بهبود ابروها ممکن است ابروها کمرنگ شده یا مقداری از رنگ ابروها دچار ریزش شوند که کاملا طبیعی است و برای اصلاح آن و تکمیل فرایند کار جلسه ترمیم لازم است. جلسه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو4 تا 6 هفته پس از انجام میکرو ابرو برای افزایش ماندگاری میکرو اصلاح فرم و پر کردن نواحی که دچار ریزش شده است ، انجام میشود.
بعد از میکرو ابرو تا زمان بهبود زخم ها و تثبیت رنگ زیر پوست ممکن است ابروها پوسته پوسته شوند و یا کمی تیره تر به نظر برسند که جای هیچ نگرانی نیست و این روند طبیعی بهبود پس از میکرو ابرو است و پس از مدتی رنگ ابروها به رنگ مدنظر شما تبدیل خواهد شد. می‌توان گفت با انجام نکات مراقبتی بعد از میکروبلیدینگ ابرو 10 روز زمان لازم است تا بهبود کامل میکروبلیدینگ ابرو حاصل شود. اما حتما برای تکمیل کیفیت کار و افزایش ماندگاری و تراکم میکرو ابرو، یک جلسه ترمیم میکرو ابرو ضروری است و مطابق تاریخ ذکر شده توسط تکنسین جهت ترمیم باید مراجعه شود.
در جلسه ترمیم میکرو ابرو پیگمنتر مجددا به طور کامل و با دقت میکرو ابرو را روی پوست تکرار می کند تا فرم اولیه اصلاح و تمامی نواحی ابرو پوشش داده شود و جزئیات بیشتری به ابروها اضافه می شود. تمامی بخش های ابرو که کمرنگ یا دچار ریزش رنگ شده اند، با رنگدانه‌ پر خواهد شد.
شما می‌توانید با مشاهده نمونه کارهای میکرو ابرو پس از جلسات ترمیم ابرو در مرکز تخصصی میکروبلیدینگ در تهران با خیال راحت میکرو ابرو خود را به میکروبلیدینگ سنتر بسپارید و ابروهای زیبا تحویل بگیرد.

مراحل انجام میکروبلیدینگ ابرو در تهران 

طراحی مدل ابروقبل از شروع میکرو ابرو باید مدل ابرو با دقت کامل و تایید مشتری طراحی شود. مدل ابرو مطابق با سلیقه ، فرم چهره و شرایط مشتری طرحی میشود.
قرینه سازی ابروپس از طراحی مدل ابرو با ابزار مربوطه قرینه سازی ابروها انجام میشود تا هر دو ابرو فرم یکسانی داشته باشند و میکرو ابرو به بهترین شکل انجام شود.
انجام میکرو ابروپس از اتمام طراحی مدل و قرینه سازی ابروها با ابزار ، خطوط میکرو به وسیله قلم و فشار دست شروع خواهد شد تا خطوط ظریف مانند خراش روی پوست ایجاد شود و فرم ابرو را اصلاح کند. خطوط کاملا ظریف و مشابه تارهای طبیعی ابرو کشیده میشوند.
تزریق رنگ دانه ها به ابرودر مرحله میکروبلیدینگ ابروخراش های ظریفی که تارهای مشابه ابرو را ایجاد کردند باید با رنگدانه ها پر شوند تا خطوط رنگی روی ابرو ایجاد شوند. کل خطوط ایجاد شده با رنگدانه مخصوص میکروبلیدینگ پوشش داده میشود و پس از مدتی اضافه رنگ ها خیلی آرام پاک میشوند و خطوط منظم و زیبا ظاهر میشوند.

 

بهترین مرکز تخصصی میکروبلیدینگ در تهران

بسیاری از افراد زمانی که پای انجام کارهای زیبایی به میان می آید دغدغه پیدا کردن بهترین مرکز تخصصی میکروبلیدینگ در تهران را دارند که با اطمینان کامل از خدمات حرفه ای و با کیفیت بهره مند شوند. تمامی توضیحات فوق به شما کمک می کند تا انتخاب بهترين مركز میکروبلدینگ ابرو در تهران برای شما آسان شود و راحت تر تصمیم بگیرید. حق هر زیباجویی نگرانی برای زیبایی پس از انجام میکروبلیدینگ است بنابراین با انتخاب درست از نارضایتی و عوارض جبران ناپذیری که برای بسیاری از افرادی که به مراکز مختلف خدمات میکروبلندینگ ابرو مراجعه می کنند رخ میدهد ، جلوگیری کنید. پس مهم است تا قبل از هرگونه اقدام جهت انجام میکروبلیدینگ در تهران باید از انتخاب مرکز میکروبلدینگ اطمینان حاصل کنید از نگرانی ها خلاص شوید.
مهارت در انجام خدمات میکرو ابرو با مشاهده نمونه کارها و حتی مراجعه حضوری به مرکز و شنیدن نظرات مشتریان و مراجعه کنندگان تا حدودی اثبات خواهد شد. اما به هرحال تصمیم عجولانه می تواند به ضرر شما و زیبایی چهره تان تمام شود. میکروبلیدینگ سنتر با مدیریت استاد فروزان اسلامی با آخرین متدهای روز میکرو ابرو و با استفاده از ابزار ها و مواد درجه یک و اورجینال ، تضمین بیشترین ماندگاری و بهترین نتیجه در پایان کار همواره رضایت مشتریان را در رزومه خود ثبت کرده است.

خدمات میکروبلیدینگ ابرو در میکروبلیدینگ سنتر

انتخاب یک مرکز مناسب برای انجام خدمات میکروبلیدینگ در تهران ، مهم ترین قدمی است که باید با دقت انجام شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود. باید مراکزی را اولویت قرار دهید که از متریال با کیفیت بالا استفاده می کنند و از پیگمنترها و متخصصین حرفه ای با رعایت بهداشت بهره مند هستند . همیشه تنها توجه به قیمت میکروبلیدینگ ابرو در تهران کافی نیست چرا که پای زیبایی صورت شما در میان است که بسیار حائز اهمیت است و بهترین گزینه انتخاب مرکزی با خدمات با کیفیت و قیمت معقول در تهران است. شما با مراجعه به میکروبلیدینگ سنتر ومقایسه کیفیت کار و خدمات با دیگر مراکز حتی در شهرهای دیگر، اطمینان کافی از کیفیت بالای کار را بدست خواهید آورد.

میکروبلیدینگ سنتر سالن زیبایی و مرکز تخصصی میکروبلیدینگ در تهران با بیش از ده سال سابقه درخشان و رضایت مندی مراجعه کنندگان و همچنین برگزارکننده دوره های آموزش میکروبلیدینگ در تهران است. میکروبلیدینگ سنتر با ارائه خدمات کاملی از قبیل میکروبلیدینگ ، فیبروز ابرو ، بن مژه ، رژ لب دائم ، خط چشم دائم در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن در تهران و بسیاری خدمات دیگر تا کنون رضایت بسیاری از عزیزان تهرانی و شهر های دیگر را جلب کرده است. بدون شک با مراجعه به میکروبلیدینگ سنتر شما نیز زیباتر خواهید شد و به کیفیت خدمات این مرکز پی خواهید برد.

سوالات متداول میکروبلیدینگ

1بعد از میکرو ابرو تا چند روز پماد بزنیم ؟

 ۳روز تا ۱۴ روز بعد از میکرو باید پماد استفاده شود و این مدت زمان با توجه به هر شخص و بهبود زخم متفاوت است. 

2میکرو ابرو بعد از چند روز طبیعی میشه ؟

پس از انجام میکروبلیدینگ ابرو بین دو تا چهار هفته طول می کشد تا فرم ابروها طبیعی شود. نوع پوست، میزان و شدت میکروبلیدینگ، استفاده از محصولات مراقبتی و عملکرد بدن شما در بهبودی در این امر تاثیرگذار استو

3چند روز بعد میکرو بریم حموم ؟

بعد از انجام میکروبلیدینگ ابرو، حداقل تا 3 روز از شستشوی کامل صورت و دوش گرفتن پرهیز کنید. بهتر است تا زخم‌های روی سطح پوست بهبود یابند حمام نروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *